Senior Teams‎ > ‎

Adult Fixtures


Thu 03 May

Division 4 Football League NE 1

Venue: Roundwood, An Tóchar V Ashford19:15,  Ref: Phillip Bracken

Venue: Pearse Park, Arklow Geraldines-Ballymoney V Bray Emmets Gaa Club19:15,  Ref: TBC

Venue: Avondale, Avondale V Avoca19:15,  Ref: Eugene Doherty

Venue: Newtown GAA, Newtown V Rathnew19:15,  Ref: Con O Ceadaigh

Division 4 Football League NE 2

Venue: Tinahely GAA Club, Tinahely V Annacurra19:15,  Ref: Christy O Rourke

Venue: Eire Og Greystones, Eiré Óg Greystones V St Patrick's Kilcoole19:15,  Ref: Tony Mclaughlin

Division 4 Football League WS 1

Venue: Blessington, Blessington V Dunlavin19:15,  Ref: John Whyte

Division 4 League WS 2

Venue: Valleymount, Valleymount V Coolkenno19:15,  Ref: Keith Peppard

Venue: Jim Mills Memorial Park, Donard-The Glen V Stratford-Grangecon19:15,  Ref: Damien Byrne

Fri 04 May

Division 1 Cup Competition

Venue: Avondale, Avondale V Hollywood19:15,  Ref: TBC

Venue: Pearse Park, Arklow Geraldines-Ballymoney V Annacurra19:15,  Ref: TBC

Venue: Coolkenno, Coolkenno V Dunlavin19:15,  Ref: TBC

Division 3 Cup Competition

Venue: Coolboy, Coolboy V St Patrick's Kilcoole19:15,  Ref: TBC

Venue: Newcastle, Newcastle V Aughrim19:15,  Ref: TBC

Division 1 Football League

Venue: Kiltegan, Kiltegan V Dunlavin19:30,  Ref: Ciaran Fleming

Venue: Rathnew, Rathnew V St Patrick's Wicklow20:00,  Ref: John O Brien

Division 4 Football League NE 2

Venue: Pearse Park, Arklow Geraldines-Ballymoney V Barndarrig19:15,  Ref: Ian Culbert

Sat 05 May

Division 3 Cup Competition

Venue: Hollywood, Hollywood V Enniskerry19:15,  Ref: TBC ******Fixture changed*****Enniskerry v Blessington in Enniskerry 7pm

Venue: Fairgreen, Shillelagh V St Patrick's Wicklow19:15,  Ref: Brendan Furlong

Division 1A Football League

Venue: Kilmacanogue, Kilmacanogue V Tinahely19:00,  Ref: Darragh Byrne

Division 2 Football League

Venue: Carnew, Carnew V Ashford19:15,  Ref: Liam D Keenan JNR

Sun 06 May

Intermediate Hurling League

Venue: Avondale, St Patrick's Kilcoole V St Patrick's Wicklow11:00,  Ref: TBC

Tue 08 May

Division 2 Football League

Venue: Roundwood, An Tóchar V Valleymount19:15,  Ref: Declan Peppard

Venue: Jim Mills Memorial Park, Donard-The Glen V Stratford-Grangecon19:15,  Ref: Eugene O Brien

Venue: Ballymanus, Ballymanus V Barndarrig19:15,  Ref: Kieron Kenny

Venue: Newtown GAA, Newtown V Laragh19:15,  Ref: Noel Kinsella

Venue: ballinacor, Ballinacor V Knockananna19:15,  Ref: Pat Hickey

Wed 09 May

Junior Hurling League

Venue: Barndarrig, Barndarrig V Bray Emmets Gaa Club19:15,  Ref: Michael Owens

Venue: Wicklow Town, St Patrick's Wicklow V Avondale19:15,  Ref: Eugene Doherty

Venue: Kiltegan, Kiltegan V Carnew19:15,  Ref: TBC

Venue: Kilcoole GAA Grounds, St Patrick's Kilcoole V Eiré Óg Greystones19:15,  Ref: Eddie Leonard

Thu 10 May

Division 4 Football League NE 1

Venue: Wicklow Town, St Patrick's Wicklow V Newtown00:00,  Ref: TBC

Venue: Roundwood, An Tóchar V Avondale19:15,  Ref: Ian Culbert

Venue: Ashford, Ashford V Bray Emmets Gaa Club19:15,  Ref: Pat Hickey

Venue: Rathnew, Rathnew V Arklow Geraldines-Ballymoney19:15,  Ref: TBC

Division 4 Football League NE 2

Venue: Pearse Park, Arklow Geraldines-Ballymoney V St Patrick's Kilcoole19:15,  Ref: Darragh Byrne

Venue: Barndarrig, Barndarrig V Annacurra19:15,  Ref: Gerry Corbett

Division 4 Football League WS 1

Venue: Dunlavin, Dunlavin V Baltinglass19:15,  Ref: Damien Byrne

Venue: Carnew, Carnew V Blessington19:15,  Ref: Liam D Keenan JNR

Division 4 League WS 2

Venue: Coolkenno, Coolkenno V Stratford-Grangecon19:15,  Ref: Eamonn Doyle

Venue: Valleymount, Valleymount V Donard-The Glen19:15,  Ref: Liam Cullen

Fri 11 May

Division 1 Cup Competition

Venue: Bray Emmets GAA, Bray Emmets Gaa Club V Rathnew19:30,  Ref: TBC

Venue: TBC, Kilmacanogue V Tinahely19:30,  Ref: TBC

Venue: Annacurra, Annacurra V Coolkenno19:30,  Ref: TBC

Venue: Pearse Park, Arklow Geraldines-Ballymoney V Baltinglass19:30,  Ref: TBC

Division 3 Cup Competition

Venue: Kilbride, Kilbride Lacken V Coolboy19:30,  Ref: TBC

Venue: Kilcoole GAA Grounds, St Patrick's Kilcoole V Shillelagh19:30,  Ref: TBC

Sat 12 May

Division 3 Cup Competition

Venue: Wicklow Town, St Patrick's Wicklow V Baltinglass19:30,  Ref: TBC

Venue: Blessington, Blessington V Newcastle19:30,  Ref: Pat Dunne

Venue: Aughrim GAA Club, Aughrim V Hollywood19:30,  Ref: TBC

 

ĉ
blessington gaa,
11 Mar 2018, 15:19
Comments